logo firmy ANTO kuchnie włoskie

Meble kuchenne - nasz oferta

Cucine Lube to włoska marka założona już w 1967 roku przez dwóch partnerów, przedsiębiorców z wieloletnim doświadczeniem w branży stolarki budowlanej. Od tego czasu rozpoczął się dynamiczny rozwój, który trwa nieprzerwanie do dziś. Dziś sercem firmy jest nowoczesna fabryka, która obejmuje obszar 100.000 m.kw. i jest miejscem pracy ponad 500 pracowników. Firma LUBE jest obecnie klasyfikowana jako jeden z trzech największych firm produkujących  kuchnie. Taki wzrost był możliwy dzięki optymalnej relacji ceny do jakości. Dodatkowo oferując szybkie i skuteczne usługi sprzedaży w celu zaspokojenia potrzeb klienta końcowego. Firma umocniła się na rynku, tak bardzo, że w dniu dzisiejszym posiada punkty sprzedaży prawie w każdym regionie. Obecnie sieć sprzedaży liczy ponad 1600 salonów i powiększa się o kolejny w Płocku otwierany przez firmę „ANTO”.

ANTO jest bezpośrednim importerem Cucine Lube. Naszą pasją jest włoski styl oraz jakość. Rozpoczynając działalność na płockim rynku postanowiliśmy podzielić się swoim zamiłowaniem do piękna i luksusu z naszymi klientami. Włoskie kuchnie to symbol stylu, jakości i prestiżu. Taka też jest oferta firmy: Cucine Lube. Dbałość o szczegóły, najbogatsza na rynku kolorystyka, różnorodność formy i kształtu to cechy wyróżniające nasze meble. Kuchnie te są zawsze dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta, a nawet wychodzą poza nie. Ponad 30 modeli kuchni zarówno klasycznych jak i nowoczesnych. Różnorodny wybór frontów, uchwytów, blatów i akcesoriów. Urozmaicona paleta materiałów wykończeniowych od kilku rodzajów drewna po szkło, lakier czy terakotę (Tak, tak to nie pomyłka)! Pełna gama sprzętu AGD (również marki najbardziej prestiżowe i luksusowe) zarówno do zabudowy jak i wolnostojące. Bogactwo rozwiązań technicznych. To wszystko sprawia, że możemy stworzyć dla naszego klienta indywidualną kuchnię, która będzie służyła funkcjonalnością i cieszyła designem przez długi czas….

Jeśli to jeszcze zbyt mało to posiadamy w swojej ofercie kilkadziesiąt stołów, krzeseł, dodatków. Czegoś brakuje?  Oczywiście to światło kreuje wnętrze. Zapraszamy więc po oświetlenie kilkudziesięciu najlepszych włoskich marek. Wszystko to pozwala na stworzenie indywidualnego i stylowego miejsca, w którym zawsze będą chcieli  Państwo spędzać swój wolny czas. Ale jak to wszystko zaplanować? Nie ma problemu. Od pomiaru, poprzez projekt i doradztwo, po dowóz i montaż- wszystko w cenie! Poza tym współpracujemy z architektami, którzy ułatwią Państwu stworzenie odpowiedniego projektu nie tylko kuchni ale i całego domu, bądź mieszkania. Nasze podstawowe cechy to: innowacyjność, profesjonalizm, wysoki standard obsługi klienta ( u Nas nawet kawa jest „Made in Italy„).

„Gdy liczy się styl i jakość….” zawsze Anto!

Nasze ceny.

W rozmowie z Naszymi Klientami często pojawia się pytanie o ceny. Odpowiedź niestety nie jest ani prosta ani oczywista. Większość naszych produktów pozwala na indywidualizację zamówienia, dotyczy to zarówno rozmiarów, kolorów, użytych materiałów czy też niestandardowych potrzeb. Dlatego nawet “prosta”lampa może mieć kilka cen. Kolejny problem to wycena. Większość naszych produktów jest importowanych z Włoch, dlatego też posiadają ceny w Euro. Powoduje to konieczność przeliczania wartości mebla według zmieniającego się codziennie kursu złotego.

Wyceny kuchni.

Kuchnia to niestety najbardziej skomplikowany mebel w całym domu. Poza wszystkimi aspektami powyżej na jej całość składa się kilka podstawowych elementów: korpusy szafek, zastosowane fronty, rodzaj blatu, przewidywany sprzęt AGD. Każdy z tych elementów składowych występuje zazwyczaj w setkach możliwości. Do tego dochodzą jeszcze dziesiątki możliwych akcesoriów jak: oświetlenie, relingi, sortowniki, wkłady na sztućce, talerze i inne. Na koniec elementy czysto dekoracyjne typu uchwyty, cokoły, gzymsy, maskownice, półki. Oczywiście każdy z tych elementów ma swoją indywidualną cenę. To wszystko musi również pasować do Państwa pomieszczenia, rozmieszczenia przyłączy i technicznych możliwości produkcji. Sam proces decyzyjny zajmuje sporo czasu. Następny krok to wycena. Jak widać z pobieżnego przedstawienia tematu nie jest to ani prosta ani łatwa czy tym bardziej szybka sprawa. Indywidualność takiego procesu powoduje, że każda kuchnia jest inna. Nie ma dwóch podobnych nie mówiąc już o identycznych. Dlatego też nie da się określić ceny kuchni bez przeliczenia wielu elementów składowych. Dużym uproszczeniem dla Naszych klientów jest to, że wszystkie usługi dodatkowe są bezpłatne. Nie płacą Państwo ani za pomiar, projekt, nasze kompleksowe doradztwo czy transport i fachowy montaż. Bezpłatny jest także włoski design. Podsumowując: Nie da się niestety określić ceny konkretnej kuchni bez dokładnej wyceny.

Po szczegółowe informacje zapraszamy do Naszego salonu pokazowego Płock ul.Zbożowa 7. Nasz kompetentny personel udzieli Państwu wyczerpujących informacji. Zapraszamy

Pełna oferta firmy Cucine LUBE dostępna: www.cucinelube.it